Estetik ve Plastik Cerrahi Hakkında

Ülkemizde Estetik cerrahi diyince haberlerde duyabileceğiniz oldukça fazla kötü habere, kötü sonuçları olan estetik operasyonlara denk gelebilirsiniz. Bu yüzden hem görünümünüz gem sağlığınız için gerçekten bu işin ehli kişilere ve hastanelere gitmenizden başka seçeneğiniz yoktur.

En iyi Estetik Cerrah Kimdir?

Aklınıza bir çok muayenehane gelebilir fakat bu iş için şehir değiştirmeniz bile gerekebilir. “Double-skin Paddled Superficial Temporofascial Flap For the Reconstruction of Full-thickness Cheek Defect” adlı çalışması, 31 Mayıs- 03 Haziran 2012 tarihleri arasında, Mayo Clinic tarafından Amerika Birleşik Devletleri, Rochester, Minessota’da düzenlenen Symposium in Reconstructive Surgery adlı sempozyumda, baş- boyun alanında birincilik ödülü alan Prof. Dr. Hıdır Kılınç ilk tercihleriniz arasında olacaktır.

En İyi Burun Estetiği

Bu konu ince eleyip sıkı dokumanız gereken telafisi zor bir konudur. Bu yüzden işinde uzman kişileri bulmanız sizin yararınıza olacaktır. Burun estetiği konusunda uzman olan Prof. Dr. Hıdır Kılınç GATA Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Daha sonrasında çeşitli hastanelerde uzmanlık kazanmıştır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir