Sayın Anca ve Mr. Kancalar’ın Maceraları

Belli bi süreci, kafamıda meşgul edebilmek için çok fazla derslere odaklandım galiba. Odaklandığım derslere çalışırken de bu çalışmadan sevdiklerim de faydalansın istedim. Şu anda mutluyum, çünkü hem dönem ortalamamı yükselttim 4 üzerinden 3,3 olarak kayıtlara geçtim. Baktığında bu ortalamayı mı hak ettim? Tabii ki hayır, normalde olması gereken 3,5 falan olmalıydı. Bazı egoların oyuncağı oldm gibi hissediyorum ama yapacak bir şey yok. En azından herhangi bir bütünlemeye kalmadım.
Sınavlarım süper geçti diyebiliriz, ama yanımda ki arkadaşlarımı da dersten geçiriceğim diye biraz baskı altındaymışım gibi hissettiğim oldu. Zaten bu gibi kendimi stres altında hissettiğimde odak seviyemi yükseltebilmek için kafamı meşgul edecek her şeyden uzaklaşabilmek için meditasyon yapıyorum.
Bu sınav sürecinde buraları da hep aksattım, şimdi girip baktım, yabani otları temizledim, biraz suladım, çapaladım falan. Eski temiz haline döndü diyebiliriz.
Neyse, sevincimi yeniden paylaşayım, hiç bi dersten bütünlemeye kalmadan geçtiğim için kendimi kutluyorum. Bu süreçte ayrıca bitkisel kremler, yağlar da hazırladım. Parfüm, kolonya çalışmalarım da devam ediyor.
Bu arada “New York Aromatherapy in Action 2023” eğitimi de almaya başladım.

Birinci dereceden yakın arkadaşlarımı da yanımda görmekten mutluluk duyuyorum.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir