Bazı “Neden?”ler

Bazı arkadaşlarım benim bi sır küpü olduğumu, çok fazla konuşmadığımı bilir. Eğer çok fazla konuşuyorsam da karşımdaki insanın beni tanımamasını istediğim içindir. Hele ki doğrusunu bildiğim konularda karşımdaki kişiye yanlışın var demiyorum artık. İnsan öyle aşağılık bir mahlukattır ki. Egosu da varsa, o iğrenç bir yaratığa dönüşür.

Bi dostumla telefonda sohbet ederken blogunu gördüm, bi kaç şey okudum diye başlayıp google’da kafaya taşırsın siteni dedi. Konuşmanın devamında sitede şifreli olan bir sayfanın linkini söyledim. şifresini de verdim. Bi de bunları oku dedim.
Akşam üzeri tekrar telefonum çaldı. Uzun uzun yine sohbete daldık. Sonra blogumun neden google’da pek görünmemesini istediğimi anladı. Herkes bilmesin zaten bunları.
Bu yüzden konulara açıklama bile eklemiyorum.

Bi kaç arkadaşım dışında şifreli sayfaların linkleri ve şifrelerini bilsin istemiyorum. Sadece kendim için paylaştığım bilgiler. Şans eseri sayfama gelenler olursa da umarım birşeyler öğrenmiş olur.

İnsanlar hazıra konmaya bayılırlar. Yani üst sıralara çıkmış bir sayfayı yönetmek, Çok iyi bir evde yaşamak, kolay kazanılmış parayı harcamak gibi bir çok örnek verebiliriz.

Neyse aklıma gelmişken yazdım kısadan kısadan… daha sonra görüşürüz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir